niedziela, 30 września 2012

Joanna Krupa w Rybniku

Joanna Krupa w Rybniku
Zaledwie kilka dni temu dowiedziałyśmy się,że nasza ulubiona modelka i prowadząca nasze ulubione show telewizyjne,czyli Joanna Krupa przyjedzie do Rybnika i będzie gościć w galerii Focus Mall na piątych urodzinach.Zaczęło się całkiem zwyczajnie.
Po zrobieniu zdjęć do naszej pierwszej sesji usiadłyśmy sobie w kuchni i natknęłyśmy się na tę informację w radiu.Od razu wiedziałyśmy,że nie może nas tam zabraknąć.
Następnego dnia pojechałyśmy na spotkanie z naszą idolką.Najpierw odbył się pokaz mody,a potem rozmowa z Joanną Krupą.To było naprawdę wspaniałe nie wspominając już o zniżkach.
Po pokazie mody każdy mógł sobie zrobić zdjęcie,więc ustawiłyśmy się w kolejce,a później dostałyśmy autograf.Po całym zamieszaniu poszłyśmy do sklepów,ale zaraz maiłyśmy tam wrócić po zdjęcia.Przyszłyśmy tam raz,drugi,trzeci...ale zdjęć nie było.Gdy weszłyśmy do sklepu New Yorker nic nie zapowiadało na koniec imprezy,ale gdy wyszłyśmy nikogo już nie było.
Zrozpaczone powędrowałyśmy do restauracji KFC i przez przypadek natknęłyśmy się na nią.
Szybko i bez wahania podeszłyśmy do niej i wytłumaczyłyśmy,że nie dostałyśmy zdjęć.
Poprosiłyśmy o kolejne i...zgodziła się!

 
     
                                                                                                                Kiss ♥ OLIWIA2 komentarze:

 1. ona jest super czekam na nową serię top model ;)
  wasz blog jest super czekam na nowe posty ;)
  to o was i joannie ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tego co wiem to nowa seria Top Model.Zostań Modelką będzie emitowana na wiosnę ;((( Szkoda i dziękuję za tak ciepłe słowa .!

   Usuń